Plastyka Sport Muzyka Film Nauka Wolontariat Taniec Nauka Teatr Plastyka Sport Fotografia
16 października 2021 podczas fińisażu XIX Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego im. Jana Bułhaka  "Pejzaże wokół mojego miasta" zostały wręczone nagrody i wyróżnienia.  
W ramach cyklu ”Wielokulturowość Łodzi” pani Marta Gadula z Pracowni Edukacji Regionalnej przeprowadziła warsztaty w Bernardyńskiej SP.  
Pani Swietłana Basyrowa-Potargowicz, nauczycielka tańca klasycznego w ZPiT POLTEX, otrzymała Srebrny Medal za wieloletnią pracę na rzecz Polski.  
W dniach 27-30 września w Mołodeczno na Białorusi odbył się II Międzynarodowy Festiwal-Konkurs „BalkOn-2021” organizowany przez naszego partnera.   
Pracownia Edukacji Regionalnej odwiedziła w ubiegłym tygodniu uczniów klas drugich w SP nr 164 w Łodzi.  
W dniu 6.10.2021 roku w Galerii Atrium odbył się wernisaż wystawy "Złota Łódka - Rysunek i Malarstwo" 11 Festiwalu Twórczości Młodych FOLKOWE INSPIRACJE.
Znamy wyniki XIX Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego im. Jana Bułhaka "Pejzaże wokół mojego miasta".

Przed budynkiem Pałacu Młodzieży odbyły się warsztatami przędzenia na wrzecionie w ramach Światowego Dnia Przędzenia w miejscach publicznych.

W piątek odbył się koncert KAŻDY MA SZANSĘ NA SUKCES. Dziękujemy Krajkom za zaprezentowanie swoich niesamowitych umiejętności!  
Gala wręczenia nagród laureatom konkursu ZŁOTA ŁÓDKA 2021 odbyła się 26 września w Pałacu Młodzieży im. J. Tuwima w Łodzi. 
Rytmicznie i śpiewająco tak można podsumować działania bezpośrednie w ramach projektu WWW.KARAOKE.PL_LT 
W II Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ”PALETA WYOBRAŹNI” wyróżnienia otrzymały uczestniczki ze Studia Dekoracji i Sztuka Użytkowa.
Co dasz dobremu przyjacielowi, nie zginie...tak można podsumować spotkanie młodych ludzi z Łodzi oraz z Kropywnytskiego na Ukrainie.
21 czerwca znany łodzianom Harcerski Zespół Artystyczny KRAJKI obchodził 45-lecia pracy artystycznej. 
Pracownia Edukacji Regionalnej zachęca do spacerów po łódzkich parkach oraz zaprasza do rozwiązania puzzlo-quizu o Łodzi!  
W tym roku szkolnym TEATR FAJNY mimo trudnej sytuacji pandemicznej zrealizował kilka projektów. Odbyły się 2 premiery monodramów.
Z radością informujemy o sukcesie uczestników  Pracowni Rysunku i Malarstwa w konkursie „Kartka retro z Łodzi - malowana kawą”. 
17.06.2021 r. na platformie ZOOM odbyła się konferencja oraz debata podsumowująca Festiwal PRESS VESNA z udziałem zagranicznych delegacji.  

Miło nam poinformować, że uczestniczka zajęć plastycznych z pracowni Sztuka Użytkowa Alicja Wylęgły uzyskała wyróżnienie za pracę rysunkową.

Od 16 czerwca w Galerii Środek można oglądać wystawę prac uczestników Międzynarodowego Konkursu NOVYE VERSHINY w Mińsku na Białorusi.