Plastyka Sport Muzyka Film Nauka Wolontariat Taniec Nauka Teatr Plastyka Sport Fotografia

10 i 11 maja 2017 roku odbył się w sali koncertowej Urzędu Miejskiego w Radomiu XIV Ogólnopolski Integracyjny Konkurs Piosenki "Śpiewajmy Razem".


I miejsce w konkursie wyśpiewał uczestnik Studia Piosenki Oskar Wasilewski. Serdecznie gratulujemy choć Oskar powoli przyzwyczaja nas do swoich sukcesów, przypomnijmy, że w tym roku szkolnym jest to jego piąte trofeum.


W konkursie podzielonym na sześć kategorii wiekowych, bo oprócz popisów przedszkolaków, przez wszystkie klasy szkół podstawowych, gimnazjów i liceów, wokaliści prezentowali swoje umiejętności śpiewając solo, w zespołach wokalnych i mieszanych wokalnych, instrumentalnych i tanecznych


Ogółem w konkursie wzięło udział 110 uczestników z całej Polski, m.in z Kielc, Puław, Ostrowca Świętokrzyskiego, Lublina, Radomia, Łodzi . 


Trzymamy kciuki i życzymy kolejnych sukcesów temu bardzo  młodemu, ale scenicznie doświadczonemu wokaliście z Pałacu Młodzieży, który na co dzień rozwija swoje umiejętności w Studiu Piosenki pod okiem Pani Aldony Zawiślak.