Plastyka Sport Muzyka Film Nauka Wolontariat Taniec Nauka Teatr Plastyka Sport Fotografia

Sukcesy KRAJEK na III Międzynarodowym Festiwalu „NOVYE VERSHYNY 2017” w Mińsku na Białorusi.


Miniony tydzień dla HZA KRAJKI był pracowity i pełen wrażeń. Dzięki Dyrekcji Pałacu Młodzieży, Stowarzyszeniu Przyjaciół HZA KRAJKI oraz rodzicom, dziewczęta z gr. II oraz solistka Julia Grenda, miały przyjemność uczestniczyć w III Międzynarodowym Festiwalu „Novye Vershyny 2017” w Mińsku na Białorusi. Wyjazd zespołu odbył się w ramach projektu „Razem dla Młodzieży”.


Wśród nagrodzonych artystów, były również „KRAJKI”, wyśpiewaliśmy i wytańczyliśmy III miejsce dla Julii Grendy w kategorii wokalnej, III miejsce za taniec „The Village”, choreografia Martyna Jagodyńska, wyróżnienie za taniec „Rock around the clock”, choreografia Radosław Klimecki. Gratulujemy utalentowanej młodzieży i nauczycielom.


Dla nas był to czas pełen emocji, integracji grupy i wielkich wzruszeń. Uczestniczyliśmy w warsztatach tanecznych,  wokalnych, tkaliśmy, malowaliśmy  i zwiedzaliśmy.


Tak jak w słowach piosenki festiwalowej „Nowyje wierszyny, nowyje żełania,  nowyje druzja, darogi, wstrieczi, rasstawania, wróciliśmy do domu z nowymi osiągnięciami, nowymi przyjaciółmi i nowymi marzeniami.