Plastyka Sport Muzyka Film Nauka Wolontariat Taniec Nauka Teatr Plastyka Sport Fotografia

W piątek 7 kwietnia 2017 r. o godz. 18.00 w galerii "Atrium" na II piętrze Pałacu Młodzieży w Łodzi odbył się wernisaż wystawy "Rysunek" Agnieszki Zasady. Wystawa jest kolejną z cyklu "Absolwenci Pracowni Rysunku i Malarstwa" prowadzonej przez panią Małgorzatę Urbaniak Wawrzyniak. Na wystawie prezentowane są prace rysunkowe martwych natur i rysunki studyjne postaci.


Agnieszka jako wieloletnia uczestniczka pałacowych zajęć uczestniczyła w wielu wystawach oraz brała udział w wielu konkursach plastycznych. Obecnie jest studentką I roku Wydziału Ubioru i Tkaniny Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi.


Zaproszeni goście, rodzina, nauczyciele i uczestnicy zajęć Pałacu Młodzieży podziwiali prace Agnieszki. Nie zabrakło też momentu by w  miłej i ciepłej atmosferze goście poczęstowali się  przygotowanymi na tę okoliczność domowymi ciastami i słodyczami.


Wernisaż i wystawa mają na celu promocję młodych twórców, integrację obecnych uczestników pracowni plastycznych z absolwentami oraz promocję sztuki wśród odwiedzających Pałac Młodzieży.


Odwiedzających Pałac Młodzieży serdecznie zapraszamy do galerii "Atrium".