Plastyka Sport Muzyka Film Nauka Wolontariat Taniec Nauka Teatr Plastyka Sport Fotografia
 

Lubisz kino? 

Oglądanie filmów może być dla Ciebie tylko początkiem przygody z dużym ekranem. Proponujemy Ci warsztaty realizatorskie, zajęcia i projekcje filmowe, zajęcia z historii filmu oraz analizy dzieła filmowego, udział w ogólnopolskich konkursach filmowych i zajęciach filmoznawczych oraz wielu projektach edukacji filmowej. Zapraszamy młodzież i ich nauczycieli do Centralnego Gabinetu Edukacji Filmowej!

 

Lubisz zatrzymywać w kadrze ulotne chwile?

A może zwierzęta, śmiech dziecka lub drzewa szumiące na wietrze? Chcesz pochwalić się zdjęciami zrobionymi właśnie przez Ciebie? Odwiedź nasze foto-studio i poznaj tajniki fotografii cyfrowej i analogowej, zdobądź umiejętności reporterskie, przygotuj ciekawą fotorelację. Twoje prace mają szansę brać udział w wielu konkursach i być podziwiane w naszej galerii „Klatka po klatce”. Na nasze zajęcia fotograficzne uczęszczać mogą dzieci, młodzież i dorośli. Zapraszamy!


Masz żyłkę dziennikarską i reporterską?

Jesteś dociekliwy, lubisz być na bieżąco z tym co się dzieje? Z nami nauczysz się tworzyć teksty, występować publicznie i przed kamerą oraz realizować krótkie reportaże prasowe i filmowe. Kto wie, może stworzysz swój autorski program. Spróbuj swych sił i dołącz do naszego zespołu!