Plastyka Sport Muzyka Film Nauka Wolontariat Taniec Nauka Teatr Plastyka Sport Fotografia
BĄDŹ DOBRĄ WRÓŻBĄ DLA ZWIERZĄT

Cześć,

My Wolontariusze Łódzkiego Młodzieżowego Centrum Wolontariatu z Pałacu Młodzieży im J. Tuwima  zwracamy się do Ciebie i Twoich bliskich, w imieniu bezdomnych zwierzaków ze Schroniska Medor, o wsparcie naszej akcji zbiórki funduszy na karmę i pomoc w wygraniu przez Schronisko tak potrzebnego im samochodu-„Zwierzakobusa”.  Zapytasz jak możesz pomóc??? To bardzo proste i do tego masz kilka sposobów do wyboru:

 

  • Jesteś uczestnikiem zajęć w Pałacu Młodzieży im J. Tuwima ? zapraszamy do włączenia się w STACJONARNĄ ZBIÓRKĘ KARMY w ramach swojej pracowni. Zbiórka karmy (Medor potrzebuje pełnowartościowej karmy mokrej lub suchej – powyżej 40% mięsa!  Koce, miski czy ręczniki też się przydadzą) Zbiórka trwa  w dniach 1-15.12.2020 (o szczegóły zapytaj nauczyciela)

 

  • Możesz wesprzeć z rodziną naszą zbiórkę on Line jednocześnie zwiększając szansę Schroniska Medor na wygranie zwierzakobusa (samochodu dostosowanego do transportu zwierząt, tak potrzebnego w schronisku) Wystarczy wejść na stronę zbiórki i wpłacić parę złotych. Każda wpłata (i zarejestrowany przez system adres mailowy)  to 1 punkt w konkursie!!!

Adres zbiórki: https://www.ratujemyzwierzaki.pl/zwierzakobus-medor 

 

  • Jeśli jesteś na Facebooku możesz dołączyć do naszego wydarzenia #ZwierzakobusDlaMedora i zaprosić na nie swoich znajomych pomagając nam w dotarciu  do jak największej ilości osób które mogą nas wesprzeć.

https://www.facebook.com/events/205297974510343/  
Na wydarzeniu będą  pojawiać się różne aktualne informacje, konkursy i będziemy tworzyć wirtualny koncert.

 

  • Jeśli jesteś członkiem zespołu muzycznego, tanecznego możesz wesprzeć grosikiem zbiórkę on-line i namówić do tego samego pozostałych członków zespołu. A dodatkowo pomóc nam w tworzeniu wirtualnego koncertu w wydarzeniu. https://www.facebook.com/events/205297974510343/

Filmy będą publikowane w wydarzeniu, w dniach 11-24.12 tworząc wirtualny koncert #GramyDlaZwierzaków.

 

  • Nagraj indywidualnie z grupą i zadedykuj nam fragment swojej twórczości, zachęcając innych wsparcia akcji #ZwierzakobusDlaMedora. Film prześlij na adres:lmcw.pomoc@gmail.com, do filmu dodaj informację na temat występujących (nazwa zespołu/imiona i nazwiska występujących) oraz zamieść w treści maila następująca klauzulę:

„Przesyłając załączony do treści maila film wyrażam zgodę na jego publikację. Oświadczam, że mam prawa autorskie do przesłanego materiału filmowego, występujące w materiale osoby wiedzą, że film zostanie opublikowany w internecie  przez Łódzkie Młodzieżowe Centrum Wolontariatu na stronach dedykowanych zbiórce karmy dla schroniska Medor pod nazwa #ZwierzakobusDlaMedora i wirtualny koncert #GramyDlaZwierzaków i wyrażają zgodę na jego publikację, a zarazem publikację swojego wizerunku.”

  • Jeśli masz inny pomysł na wsparcie naszej akcji albo pytania napisz na lmcw.pomoc@gmail.com

CZY MOŻEMY NA CIEBIE LICZYĆ?!