Plastyka Sport Muzyka Film Nauka Wolontariat Taniec Nauka Teatr Plastyka Sport Fotografia

Dzielimy się wiadomością o sukcesie uczestniczki zajęć plastycznych z pracowni Sztuka Użytkowa ALICJI WYLĘGŁY lat 13 w XI Międzynarodowym Konkursie Plastycznym - PRZYRODA W KOLORACH 2021, która uzyskała WYRÓŻNIENIE w kategorii 13-16 lat za pracę rysunkową.

 

Konkurs organizowany jest przez Młodzieżowy Dom Kultury w Krakowie. Profesjonalne jury konkursowe 11 czerwca b.r. wybrało spośród 1048 prac z Polski, Chin i innych krajów świata prace laureatów oraz kwalifikacje do wystawy w kategoriach technik płaskich i przestrzennych oraz w kategoriach wiekowych od 3 do 21 lat. 

 

Praca została wykonana pod kierunkiem pani Magdaleny Wojtyniak-Sacharz.


Jak się dowiedzieliśmy, jest to już czwarty sukces Alicji w konkursach plastycznych w tym roku szkolnym a trzeci w konkursie międzynarodowym !
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !

 

Wystawę prac uczestników nagrodzonych, wyróżnionych oraz zakwalifikowanych do wystawy  można oglądać w wersji internetowej – prezentacja prac i foto-relacja z Galerii KONTUR w Krakowie. 

 

Więcej informacji :

http://www.mdkgrunwaldzka5.pl/aktualnosci/1253-xi-miedzynarodowy-konkurs-plastyczny-przyroda-w-kolorach-2021-wyniki-konkursu.html